У п’ятницю нагородять переможців першого фестивалю соцреклами у Кропивницькому

У п’ятницю нагородять переможців першого фестивалю соцреклами у Кропивницькому

У Кропивницькому уже пройшли два етапи першого фестивалю соцреклами «Соціальний плакат – ідеальний світ». Про це сьогодні, 15 квітня, під час прес-конференції розповів завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології, доктор педагогічних наук, професор Олександр Рацул. Об этом сообщает tsn.in.ua со ссылкой на СМИ."До участі у фестивалі долучилися учні шкіл, студенти, рекламісти та фрілансери. Загалом у нас – 52 роботи на такі тематики – довголіття, волонтерство, захист тварин, здоров’я та спрорт, охорона довкілля, проблеми дітей, проблеми сім’ї, профілактика залежностей. Онлайн-голосувавання триватиме до 18 квітня" , – зауважив Олександр Рацул.

І додав, що усього буде чотири переможця – третє, друге, перше місця та гран-прі. Той, хто посяде третє місце отримає 500 гривень, друге – 1000 гривень, перше – 1500 гривень, гран-прі – 2000 гривень.Церемонія нагородження пройде у п’ятницю, 19 квітня, в актовій залі ЦДПУ. Захід розпочнеться об 11 годині.Проголосувати за роботи учасників можна за посиланням.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/u-p-jatnitsju-nagorodjat-peremozhtsiv-pershogo-festivalju-sotsreklami-u-kropivnitskomu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя