Саміт Україна-ЄС: Гройсман звинуватив Порошенка у недопуску Климпуш-Цинцадзе


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав Петра Порошенка ймовірним організатором політичного скандалу з недопуском віцепрем’єр-міністерки з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе на саміт Україна-ЄС

Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман у ефірі на телеканалі ICTV. Об этом сообщает woman-jurnal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Гройсман сказав, що, якщо б Климпуш-Цинцадзе звернулася до нього за допомогою, то він би посприяв вирішенню ситуації. Однак, вона “свідомо не звернулась до нього і влаштувала скандал”.

За словами Гройсмана, раптова поява відеокамер “5 каналу” і “Прямого” викликають підозри.

“Більш того, як тільки вона влаштовує цей скандал, поруч випадково — підкреслюю -випадково знаходяться дві відеокамери: “5 каналу” і “Прямого”. Це наводить мене тільки на одну думку – що було бажання не взяти участь у роботі саміту, а влаштувати скандал. Можу сказати єдине: автора цього скандалу я знаю – це Петро Олексійович Порошенко, на превеликий жаль”, — стверджує Гройсман.

Він додав, що “підкилимні інтриги” від Порошенка постійно були спрямовані на його адресу.

Прес-секретар Гройсмана Василь Рябчук зазначив у Facebook, що “дуже дивно”, що урядовиця не знає, що за склад делегації на саміт Україна — ЄС відповідає президент, а не прем’єр-міністр.

“Тому її слова виглядають не більше ніж політичною грою кандидата в народні депутати від партії Петра Порошенка з сумнівною метою набрати додаткових балів”, — додав Рябчук.

  • Нагадаємо, 8 липня Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС, який проходить у Києві, через те, що її прізвища не виявилось у переліку учасників зустрічі.
  • Климпуш-Цинцадзе виклала відео спілкування з охоронцями, які не пустили її на саміт.
  • Климпуш-Цинцадзе заявила, що на саміт Україна-ЄС її не пустили за вказівкою Гройсмана
  • Богдан відреагував на недопуск Климпуш-Цинцадзе на саміт Україна-ЄС

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/samit_ukrayina_yes_groysman_zvynuvatyv_poroshenka_u_nedopusku_klympush_cyncadze”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя