Для Волинського перинатального центру придбають автомобіль


На авто для медичного закладу, який запрацює найближчим часом, планують витратити до 565 тисяч гривень.

Постачальника визначать у результаті відкритих торгів. Тендерні пропозиції приймають до 23 липня, розпочнуть аукціон 24 липня.

Відповідно до технічної документації, йдеться про автомобіль на базі Skoda Octavia або еквівалент. Товар, його складові частини та додатково встановлене на ньому обладнання що є предметом закупівлі повинні бути новими (2018 року виготовлення) і такими, що не були у використанні. Колір кузова – білий, об’єм двигуна: не менше 1395 сантиметрів кубічних, тип двигуна: бензиновий, розподільне багатоточкове впорскування з електронним керуванням, без турбонагнітачів; кількість сидінь (з водієм): 5; гарантія: на строк не менше 2 років або 150 тисяч кілометрів пробігу. Якість товару повинна відповідати державним стандартам, екологічним нормам не нижче рівня «Євро – 5», технічним умовам та законодавству України щодо показників якості такого роду/виду товарів.

Нагадаємо, для Волинського обласного перинатального центру також планують придбати обладнання вартістю понад мільйон гривень.

Загалом на його будівництво та оснащення, як повідомляв начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк, витратили понад 200 мільйонів гривень з державного та обласного бюджетів.

Нещодавно заклад проінспектував голова Волиньради Ігор Палиця. Завдяки домовленості Ігоря Палиці з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом в 2017 році область отримала 64,4 млн гривень (45 млн з держбюджету та 19,4 з Державного фонду регіонального розвитку) на добудову центру. Ще 10 мільйонів виділили у 2018 році, а фонд Віктора Пінчука у відповідь на звернення Ігоря Палиці пообіцяв профінансувати купівлю обладнання на 6,5 мільйона гривень. Долучився до облаштування медзакладу й Фонд Ігоря Палиці « Тільки разом», пожертвувавши 1 мільйон гривень на придбання дихального апарату. Зі слів виконувача обов’язків гендиректора Волинського обласного перинатального центру Ірини Горавської, заклад готовий до відкриття на 99%, а безпосередньо саме відкриття готують на другу декаду липня.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dlia-volynskoho-perynatalnoho-tsentru-prydbaiut-avtomobil/” Об этом сообщает pravda-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя