У розшифровці розмови Зеленського та Трампа відсутня частина тексту, – сенатор


У розшифровці запису телефонної розмови президентів України та США не передано мінімум 20 хвилин розмови

Про це заявив незалежний сенатор Ангус Кінг в інтерв’ю CNN. Об этом сообщает sobitie.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Кінга, телефонна розмова президентів тривала 30 хвилин, в той час як наданий Білим домом текст передає лише її третину.

"У двох моїх співробітників зачитування тексту вголос зайняло 10 хвилин 40 секунд. Телефонний дзвінок був 30 хвилин. Тепер ми не знаємо, чого не вистачає", — прокоментував Кінг.

При цьому Кінг припустив, що якийсь час міг зайняти переклад, якщо під час розмови двох президентів були залучені перекладачі. Сенатор вважає, що часовий розрив у тексті розмови може стати приводом для проведення розслідування.

Він продовжив: "І, до речі, інформатор не вирішує справу. Він або вона висунули ряд фактів, які тепер знаходяться в руках Конгресу. І у них є можливість розслідувати це, щоб з’ясувати, чи правий інформатор чи ні".

  • Нагадаємо, комітет з розвідки Палати представників США опублікував розсекречену скаргу співробітника американської розвідки на телефонну розмову президента Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.
  • В ній серед іншого повідомлялося, що Трамп заборонив Пенсу їхати на інавгурацію Зеленського з метою тиску на Україну.
  • Президент США Дональд Трамп назвав фейком текст скарги на його розмову із Зеленським.
  • Скарга була розсекречена після публікації Білим домом стенограми цієї бесіди.
  • Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов’язаний син Джо Байдена Хантер. Фактів прямого тиску на Зеленського в документі немає.
  • Після скандалу навколо розмови Трампа із Зеленським спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про запуск процедури імпічменту Дональда Трампа через ймовірний тиск на президента України.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/u_rozshyfrovci_rozmovy_zelenskogo_ta_trampa_vidsutnya_chastyna_tekstu_senator”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя