Прикарпатці здали у поліцію 18 рушниць та три карабіни


Прикарпатці добровільно здають правоохоронцям зброю, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Об этом сообщает fresh-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

З початку місячника добровільної здачі зброї громадяни здали до поліції 27 незареєстрованих одиниць зброї, 18 гладкоствольних рушниць, 3 карабіни та 6 одиниць холодної зброї.

Крім того, громадяни мають можливість, як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе, за умови проходження необхідної процедури легалізації.

У декількох випадках мешканці принесли зброю після смерті її власників, щоб згодом переоформити у свою власність.

Поліція наголошує, що згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами», добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняє від кримінальної відповідальності.

Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ч. 1 або ч. 2 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/prykarpattsi-zdaly-u-politsiyu-18-rushnyts-ta-try-karabiny/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя